Europejska Platforma Recyklingu po raz kolejny zaprasza na zbiórkę zużytego sprzętu i baterii

Nie masz co zrobić ze starym radiem? Zepsute roboty kuchenne i odkurzacze zalegają w piwnicy? Stare baterie zaśmiecają szuflady? Odwiedź nas 6 sierpnia na BioBazarze na terenie starej fabryki Norblin w Warszawie.


Pierwszych 150 osób, które odwiedzą nas otrzyma piękne sadzonki iglaków. 6 sierpnia startujemy od godziny 8 do godziny 16.
W każdą pierwszą sobotę miesiąca wszyscy warszawiacy mają możliwość bezpłatnie oddać niepotrzebny sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz baterie. Organizatorem zbiórki jest Europejska Platforma Recyklingu – ERP Polska, która zebrane baterie oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny przekazuje do audytowanych instalacji przetwarzania w celu odzyskania z nich wartościowych surowców.
6 sierpnia za każdą sztukę takiego sprzętu lub 10 sztuk zużytych baterii, pierwsze 150 osób otrzyma od nas sadzonki pięknych iglaków.
Warto pojawić się na BioBazarze. To miejsce w którym można w konkretny, praktyczny sposób dokonać wyboru zdrowego i zrównoważonego stylu życia poprzez zakupy zdrowej i smacznej ekologicznej żywności. Istotnym elementem tego stylu życia jest właściwe zagospodarowanie baterii i sprzętu elektrycznego.
BioBazar, ul. Żelazna 51/53 (dawna Fabryka Norblin), Warszawa.
Zapraszamy w każdą pierwszą sobotę miesiąca, w godzinach 8-16.

Fot.sxc.hu