1% dla wszystkich istot

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot od 23 lat działa dla ochrony najcenniejszych przyrodniczo miejsc w Polsce.
W 2012 roku dzięki m.in. wpływom z 1% Waszego podatku udało nam się zrealizować wiele działań dla ochrony dzikiej przyrody, mogliśmy nieprzerwanie wydawać nasz miesięcznik Dzikie Życie, wciąż prowadzimy kilkadziesiąt interwencji dla ochrony zwierząt, siedlisk i ochrony krajobrazu, ale także dla bezpieczeństwa ludzi i zwierząt na drogach szybkiego ruchu i autostradach.

Czytaj więcej: http://pracownia.org.pl/jeden-procent

Z roku na rok wpływy z 1% podatku sympatyków Stowarzyszenia stanowią coraz ważniejsze źródło funduszy, które przeznaczamy na ochronę i zachowanie dzikiej przyrody. Wasz 1% ma dla nas ogromną wartość, gdyż dzięki niemu możemy skupić się na konkretnych działaniach. Pozostając niezależni od zewnętrznych funduszy i instytucji możemy wciąż bezkompromisowo stawać w obronie puszczańskich lasów, dużych drapieżników, przyrody Karpat i Sudetów, korytarzy ekologicznych dziko żyjących zwierząt czy wydawać miesięcznik Dzikie Życie.

Na przestrzeni naszej działalności udało nam się wielokrotnie pomóc nie tylko przyrodzie, ale i ludziom, których degradacja środowiska dotknęłaby osobiście. Prosimy Was o wsparcie po raz kolejny – wierzymy że nie zawiedziecie. Przekażcie swoim znajomym, przyjaciołom i rodzinie poniższy link: http://pracownia.org.pl/jeden-procent
Udostępniamy Wam program do rocznego rozliczenia podatkowego PIT Projekt – wysokiej jakości, darmowy i bezpieczny program do rozliczenia podatkowego za 2012 rok. Program można pobrać i zainstalować na komputerze lub rozliczyć się on-line, za pomocą przeglądarki internetowej.

Udostępnijcie nasz program do rozliczenia 1% podatku na Waszych profilach Facebook, Nasza-klasa i innych portalach społecznościowych czy komunikatorach.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie w postaci 1%. Każda wpłata jest dla nas bezcenna.

W imieniu Zarządu i pracowników Stowarzyszenia
Radosław Ślusarczyk

W razie pytań prosimy o kontakt:
Grzegorz Bożek
tel. 33 817 14 68
e-mail: biuro@pracownia.org.pl