Ogólnopolska Konferencja Sowy Strigiformes Polski

Stowarzyszenie Ochrony Sów zaprasza wszystkich zainteresowanych na V Ogólnopolską Konferencję Sowy Strigiformes Polski. Odbędzie się ona w dniach 07-09 grudnia 2012 roku w zajeździe Zimna Woda położonym w Łukowie (woj. lubelskie). W piątek rozpoczęcie planowane jest od kolacji o godzinie 20.00 i wieczoru z pokazami slajdów. W sobotę przewidujemy cztery panele wystąpień prelegentów oraz sesje posterową. Konferencja zakończy się niedzielnym śniadaniem. Osoby pragnące wygłosić wystąpienie lub zaprezentować poster proszone są o kontakt mailowy do dnia 25 listopada na adres: krzysztof.kus@sowy.sos.pl. Szczegółowy program konferencji zostanie podany pod koniec listopada.
Zgłoszenia uczestników przyjmowane są pod adresem: szczepan@swietokrzyskipn.org.pl do dnia 25 listopada. Koszt uczestnictwa obejmujący dwa noclegi oraz pięć posiłków, w tym sobotnie ognisko na powietrzu, wynosi dla członków SOS z opłacona składką członkowską za roku 2012 oraz prelegentów: 140 zł,  dla pozostałych osób 180 zł. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach dwu- i trzyosobowych oraz domkach. Uczestnik zostaje wpisany na listę w momencie odnotowania wpłaty na konto SOS: 27 1240 1372 1111 0010 1934 4376 (członkowie stowarzyszenia w wypadku braku składki winni dołączyć ją do kosztów konferencji ze stosowna adnotacja w treści przelewu). Wszelkich informacji na temat zakwaterowania i wyżywienia  udziela Paweł Szczepaniak: 606427270. Sprawy związane z wystąpieniami i posterami: Krzysztof Kus.

            Jednocześnie informujemy, że w dniu 07.12.2012 o godzinie 18.00 w zajeździe Zimna Woda w Łukowie odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia Ochrony Sów połączone ze sprawozdaniem z działalności i wyborem nowych władz w związku z upłynięciem ich trzyletniej kadencji. Zapraszamy wszystkich naszych członków.
W imieniu Zarządu SOS
Krzysztof Kus

 

fot.sxc.hu